İletİşİm ve Ulaşım

Dernek İletişim Bilgileri
MARMARA PEDİATRİ DERNEĞİ

Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 15/18 34899 Pendik/İstanbul

Organizasyon Sekretaryası
SOLO EVENT

Akat Mahallesi Bilge Sokak Park Maya Sitesi Barclay 19A Blok Daire 15 Etiler – Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0212 279 0020
Faks: 0212 279 0035
E-mail: marmarapediatri2019@soloevent.net

Kongre Konumu
Sheraton Grand İstanbul Ataşehir ‘e Nasıl Gidilir?

Boğaz Köprüsü'nden geliş:

Boğaz Köprüsü'nü geçtikten sonra İzmit-Ankara çıkışını takip edin. Yol üzerinde sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Ataşehir yoluna girdiğinizde ilk sağa dönün. Işıklara geldiğinizde sola dönün ve 100 metre devam ettikten sonra sola dönün. İlk gelen kavşaktan sağa dönün, 100 metre sonra sağdaki yüksek siyah bina, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’i göreceksiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliş;

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra 4. Çamlıca-Boğaz Köprüsü çıkışından çıkılır. Bu yol üzerinde sağdaki ilk ayrım Ataşehir-Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinde ikinci kavşağı geçtikten 50 metre sonra Ülker Sports Arena’yı göreceksiniz. Otelimiz Arenanın arka sokağında kalan çevredeki en yüksek siyah camlı binadır.

Bostancı istikametinden geliş:

Kozyatağı yan yoldan Carrefour’un arkasına geldiğinizde Ataşehir tabelasını takip edin. İlk ışıklardan sola dönüp köprünün altından geçtikten sonra sağdaki yol ayrımından devam edin. 100 metre sonra Ülker Sports Arena’yı göreceksiniz. Otelimiz Arenanın arka sokağında kalan siyah en yüksek binadır.

Metroyla Ulaşım

Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak Yeni Sahra durağından 8A otobüs hattıyla, Kozyatağı durağından da 8K otobüs hattıyla Ülker Spor Arena’ya gelebilirsiniz. Otelimiz Arenanın arka sokağında kalan çevredeki en yüksek siyah camlı binadır.

Metrobüsle Ulaşım

Ülker Sports Arena’ya metrobüs hattından ulaşmak istiyorsanız Uzunçayır durağından Kadıköy-Yenisahra minibüsleriyle, 16M ve 8M numaralı otobüslerle ya da Söğütlüçeşme durağından 8A numaralı otobüsle Ülker Spor Arena’ya gelebilirsiniz. Otelimiz Arenanın arka sokağında kalan çevredeki en yüksek siyah camlı binadır.

Minibüs ve Dolmuş Seferleri

Ayrıca yeni hizmete giren Taksim –Ataşehir dolmuşlarıyla, Kadıköy-Yenisahra ve Üsküdar-Ataşehir minibüsleriyle de Arena’ya ulaşım sağlanmaktadır. Otelimiz Arenanın arka sokağında kalan çevredeki en yüksek siyah camlı binadır.